Elektronika

Prodejna Řevnice

Herrmannova 120

Po - Pá:  8:00 - 12:00 , 13:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: zavřeno

Telefon 257 721 194 / 737 352 555

 

Naše vize

Cílem společnosti Metronomy CZ s.r.o. je pokračovat ve svém úspěšném rozvoji, poskytovat včasné a kvalitní služby dle individuálních potřeb svých zákazníků, zajistit bezproblémový chod jejich domácností či firem a stát se tak nejvíce uznávanou a oceňovanou IT společností ve svém regionu.
Garance

Garance

U zákazníků se servisní smlouvou garantujeme okamžité zásahy přes vzdálené připojení, případně výjezd ke klientovi do dvou hodin.

Přijímáme platby:

Přijímáme platby

Facebook

Kamerové a zabezpečovací systémy

Chraňte si svůj majetek!

Zajistíme návrh a montáž elektronických zabezpečovacích systémů:

  • v bytě nebo rodinném domě – elektronické zabezpečení proti vloupání či požáru, automatické či dálkové ovládání světel, zámku dveří, topení, garážových vrat atd.

  • ve firmě, obchodě nebo kanceláři – alarm pro klid vašeho podnikání – jistě odradí nezvané hosty

  • v autě – GSM autoalarm pro stálou kontrolu vašeho vozu, dálkové ovládání pro snadné otevírání či centrální zamykání…

Kamerové monitorovací systémy:

  • V domácím prostředí – k monitorování dění v domě a jeho okolí – cílem je sledovat události v zájmových zónách, monitorovaných jednotlivými kamerami s případným upozorněním na pohyb nebo hlasové změny. Snímaný obraz je přenášen drátovými nebo bezdrátovými kamerami do TV přijímače, videa nebo počítače.
  • Ve firmě – pro trvalý dozor např. na parkovišti, podzemních garážích, v recepci, vstupní hale nebo ve skladových prostorách – jsou na ně kladeny vyšší nároky, jak z pohledu kvality snímaného obrazu, provozu za zhoršených světelných podmínek, tak i požadavků na následné zpracování videosignálu a způsobu oznámení pohybu v zájmových zónách. Většinou se ke zpracování přenášeného videosignálu využívá výpočetní technika. Ta umožňuje nejen vlastní záznam videa a případné vyvolání poplachu při pohybu ve sledovaném prostoru, ale i dálkový dohled pomocí připojení přes vnitřní počítačovou síť ve firmě, z domova, případně kteréhokoliv místa ve světě.

Přijďte se k nám poradit.